Skip to main content

Parcel · Map 131 84B 64

245 KIMBERLY LN

Owner: ANDERSON THOMAS J & EVELYN R

Assessed value

$221,600

$153,500 bldg · $68,100 land

Est. annual tax

$6,657

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2003

2,058 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
2,058 sqft · 2.0 stories