Skip to main content

Parcel · Map 118A 1 38

65 CAYUGA DR

Owner: ZAIKAS DOROTHY

Assessed value

$111,600

$80,900 bldg · $30,700 land

Est. annual tax

$3,352

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1996

1,056 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,056 sqft · 1.7 stories