Skip to main content

Parcel · Map 128 17A 5

50 FARMDALE RD

Owner: GENOVESE THERESA & FRANCIS J

Assessed value

$203,900

$142,200 bldg · $61,700 land

Est. annual tax

$6,125

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2000

1,970 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
1,970 sqft · 2.0 stories