Skip to main content

Parcel · Map 133 217 29

17 SUNSET AVE

Owner: JOHNSTON GERALD F & MARIE G

Assessed value

$111,100

$69,200 bldg · $41,900 land

Est. annual tax

$3,337

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1992

912 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
912 sqft · 1.0 story

17 SUNSET AVE — Watertown Land Records