Skip to main content

Parcel · Map 118A 11 11

SEMINOLE RD

Owner: DAY LINDA C

Assessed value

$66,600

$42,700 bldg · $23,900 land

Est. annual tax

$2,001

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

R30

Year built

1990

744 sqft

Building

Year built
1990
Living area
744 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Seminole Rd