Skip to main content

Parcel · Map 133 217 29B

125 MAPLE AVE

Owner: PUTETTI RONALD W & DAGOSTINO ASHLEY B; (SURV)

Assessed value

$202,800

$154,600 bldg · $48,200 land

Est. annual tax

$6,092

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

2019

1,624 sqft

Building

Style
High Ranch
Year built
2019
Living area
1,624 sqft · 1.0 story