Skip to main content

Parcel · Map 133 211 11

132 DAVIS ST

Owner: MALTA JOHN

Assessed value

$116,000

$72,200 bldg · $43,800 land

Est. annual tax

$3,485

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1991

1,752 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1991
Living area
1,752 sqft · 2.0 stories