Skip to main content

Parcel · Map 131 84B 19

214 POND VIEW DR

Owner: MAMUDI MADAIJE & MENDIM

Assessed value

$278,900

$222,300 bldg · $56,600 land

Est. annual tax

$8,378

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2004

3,006 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2004
Living area
3,006 sqft · 2.0 stories