Skip to main content

Parcel · Map 130 84 41A

517 CHERRY AVE

Owner: MANCINI MARIA A & MARIO G

Assessed value

$253,200

$187,500 bldg · $65,700 land

Est. annual tax

$7,606

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

2,794 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
2,794 sqft · 1.0 story