Skip to main content

Parcel · Map 131 84B 31

191 POND VIEW DR

Owner: LACARIA JOANN M TRUSTEE

Assessed value

$227,400

$171,300 bldg · $56,100 land

Est. annual tax

$6,831

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2002

2,312 sqft

Owner mailing

191 POND VIEW DR, WATERTOWN, CT

Building

Style
Colonial
Year built
2002
Living area
2,312 sqft · 2.0 stories