Skip to main content

Parcel · Map 118A 8 11

140 CHEROKEE RD

Owner: DINAPOLI CHARLES M

Assessed value

$54,400

$30,500 bldg · $23,900 land

Est. annual tax

$1,634

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1986

608 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1986
Living area
608 sqft · 1.0 story