Skip to main content

Parcel · Map 133 211 5

15 VAN ORMAN ST

Owner: RELYEA JENNIFER M

Assessed value

$108,200

$67,600 bldg · $40,600 land

Est. annual tax

$3,250

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1993

1,159 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1993
Living area
1,159 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Natural Gas

Recorded sales

  1. Aug 15, 2016

    Bk/Pg OPM-15280

    $177,000
  2. Jun 20, 2011

    Bk/Pg OPM-100147

    $175,000

More on Van Orman St