Skip to main content

Parcel · Map 132 209 7

27 MANILA ST

Owner: GUGLIOTTI JOHN M & DEBORAH

Assessed value

$112,000

$73,600 bldg · $38,400 land

Est. annual tax

$3,364

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

992 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
992 sqft · 1.0 story