Skip to main content

Parcel · Map 134 193C 51

21 HAPPY AVE

Owner: GONZALEZ ERWIN A COELLO

Assessed value

$102,800

$67,900 bldg · $34,900 land

Est. annual tax

$3,088

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,218 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1990
Living area
1,218 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Dec 13, 2022

    Bk/Pg OPM-22093

    $192,000
  2. Aug 14, 2003

    Bk/Pg OPM-20372

    $162,000

More on Happy Ave