Assessed value
$119,200
$80,700 bldg · $38,500 land
Est. annual tax
$3,581
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1988
1,320 sqft
Building
- Style
- Ranch
- Year built
- 1988
- Living area
- 1,320 sqft · 1.0 story