Skip to main content

Parcel · Map 133A 182 21

71 BUCKINGHAM ST

Owner: VITKAUSKAS MARY GRONAU (LU) &; GRONAU MICHAEL & LARRY JR (TC)

Assessed value

$131,800

$96,600 bldg · $35,200 land

Est. annual tax

$3,959

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1982

4,052 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1982
Living area
4,052 sqft · 2.4 stories