Skip to main content

Parcel · Map 133A 182 21A

69 BUCKINGHAM ST

Owner: VITKAUSKAS MARY GRONAU (LU) &; GRONAU MICHAEL & LARRY JR (TC)

Assessed value

$132,700

$95,200 bldg · $37,500 land

Est. annual tax

$3,986

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1990

1,829 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,829 sqft · 1.0 story