Skip to main content

Parcel · Map 132 199 5

717 MAIN ST

Owner: SALI JOHN & ELIDA

Assessed value

$98,800

$64,800 bldg · $34,000 land

Est. annual tax

$2,968

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

BG

Year built

1982

1,792 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1982
Living area
1,792 sqft · 1.8 stories
Exterior
Asbestos Shingles
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Oct 11, 2011

    Bk/Pg OPM-11005

    $150,000
  2. Jul 2, 2003

    Bk/Pg OPM-20308

    $165,000

More on Main St