Skip to main content

Parcel · Map 132 199 2

805 MAIN ST

Owner: MARTINO STEPHEN

Assessed value

$76,000

$41,900 bldg · $34,100 land

Est. annual tax

$2,283

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

BG

Year built

1992

800 sqft

Building

Style
Three Family
Year built
1992
Living area
800 sqft · 2.0 stories