Skip to main content

Parcel · Map 141 20 17

300 OLD COLONY DR

Owner: MANCINI PASQUALINO

Assessed value

$181,500

$121,200 bldg · $60,300 land

Est. annual tax

$5,452

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2000

1,340 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2000
Living area
1,340 sqft · 1.0 story