Skip to main content

Parcel · Map 154 244 2C

74 SAUGUS AVE

Owner: LOCKWOOD THOMAS JAMES JR & ADAM

Assessed value

$112,700

$68,000 bldg · $44,700 land

Est. annual tax

$3,386

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1992

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
960 sqft · 1.0 story