Skip to main content

Parcel · Map 145 250 2

23 COLONIAL ST

Owner: SRIKHUMBANG YUPHIN

Assessed value

$133,600

$94,500 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$4,013

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

2000

1,358 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2000
Living area
1,358 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 20, 2019

    Bk/Pg OPM-19054

    $140,000

More on Colonial St