Skip to main content

Parcel · Map 145 223 11

298 DAVIS ST

Owner: CUNNINGHAM JANET

Assessed value

$140,600

$86,500 bldg · $54,100 land

Est. annual tax

$4,224

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1994

1,620 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1994
Living area
1,620 sqft · 1.0 story