Skip to main content

Parcel · Map 145 221 4B

41 CLERMONT ST

Owner: BALDUCCI JOSEPH L & AUDREY J

Assessed value

$143,700

$99,000 bldg · $44,700 land

Est. annual tax

$4,317

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1994

1,140 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,140 sqft · 1.0 story