Skip to main content

Parcel · Map 119 17B 16

323 ARTILLERY RD

Owner: CARLASCIO GLENN E & CINDY

Assessed value

$314,200

$146,900 bldg · $167,300 land

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1996

2,604 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,604 sqft · 2.0 stories