Skip to main content

Parcel · Map 134 196 24

22 FALLS TERR

Owner: DESCHAINE PATRICK

Assessed value

$88,400

$50,300 bldg · $38,100 land

Est. annual tax

$2,656

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1984

1,050 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1984
Living area
1,050 sqft · 1.8 stories