Skip to main content

Parcel · Map 135 193D 11

92 HILLTOP RD

Owner: CARPINO LOUIS F & CARY J

Assessed value

$150,700

$101,300 bldg · $49,400 land

Est. annual tax

$4,527

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1998
Living area
1,288 sqft · 1.0 story