Skip to main content

Parcel · Map 134 196 77

13 WAGON WHEEL CT

Owner: FITZPATRICK BRIAN

Assessed value

$99,500

$54,800 bldg · $44,700 land

Est. annual tax

$2,989

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,296 sqft

Building

Style
Duplex
Year built
1988
Living area
1,296 sqft · 1.0 story
Exterior
Brick Veneer
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Sep 21, 2021

    Bk/Pg OPM-20952

    $165,000
  2. Aug 7, 2017

    Bk/Pg OPM-160614

    $100,000

More on Wagon Wheel Ct