Skip to main content

Parcel · Map 124 181 5

128 BALL FARM RD

Owner: HUMPHREYS J STUYVESANT FOX &CAROLYN ANNA

Assessed value

$98,800

$57,800 bldg · $41,000 land

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,075 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,075 sqft · 1.4 stories