Assessed value
$144,300
$107,100 bldg · $37,200 land
Est. annual tax
$4,335
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
2004
2,066 sqft
Building
- Style
- Conventional
- Year built
- 2004
- Living area
- 2,066 sqft · 1.4 stories