Assessed value
$117,000
$81,500 bldg · $35,500 land
Est. annual tax
$3,515
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1996
1,392 sqft
Building
- Style
- Cape
- Year built
- 1996
- Living area
- 1,392 sqft · 1.4 stories