Skip to main content

Parcel · Map 109B 84 10B

18 NETTLETON ST

Owner: LAWLOR MICHAEL E & LISA G

Assessed value

$185,700

$130,800 bldg · $54,900 land

Est. annual tax

$5,578

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

2,024 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,024 sqft · 2.0 stories