Skip to main content

Parcel · Map 124 170 10

20 ROCKLAND AVE

Owner: MATOS HASBERT & MATOS DEBRA

Assessed value

$119,600

$79,700 bldg · $39,900 land

Est. annual tax

$3,593

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,263 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,263 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 28, 2002

    Bk/Pg OPM-10280

    $165,900

More on Rockland Ave