Skip to main content

Parcel · Map 121 84A 38

147 BELDEN ST

Owner: LAPORTA MARIO

Assessed value

$157,300

$103,300 bldg · $54,000 land

Est. annual tax

$4,725

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1998

1,672 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,672 sqft · 1.0 story