Skip to main content

Parcel · Map 123 200 76

38 SQUIRE CT

Owner: OSTO DOREEN M

Assessed value

$97,500

$56,200 bldg · $41,300 land

Est. annual tax

$2,929

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

932 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
932 sqft · 1.0 story
Exterior
Aluminum Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jun 26, 2012

    Bk/Pg OPM-11179

    $151,000

More on Squire Ct