Skip to main content

Parcel · Map 109A 70B 15

24 DEERFIELD LN

Owner: GUERRERA ALBERTO & MARY

Assessed value

$172,900

$116,600 bldg · $56,300 land

Est. annual tax

$5,194

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1994

1,526 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,526 sqft · 1.0 story