Skip to main content

Parcel · Map 123 200 36

34 POND ST

Owner: COLLIER DAVID GEORGE

Assessed value

$115,900

$71,700 bldg · $44,200 land

Est. annual tax

$3,482

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,357 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,357 sqft · 1.4 stories