Skip to main content

Parcel · Map 109B 84A 7

148 BELDEN ST

Owner: MASSICOTTE MARK & MICHELLE

Assessed value

$129,500

$80,600 bldg · $48,900 land

Est. annual tax

$3,890

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,383 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,383 sqft · 1.0 story

148 BELDEN ST — Watertown Land Records