Skip to main content

Parcel · Map 109B 84A 28

232 BELDEN ST

Owner: COTE ROBERT & EVELYN

Assessed value

$133,300

$86,500 bldg · $46,800 land

Est. annual tax

$4,004

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,530 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,530 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Sep 17, 2007

    Bk/Pg OPM-60340

    $210,000

More on Belden St