Skip to main content

Parcel · Map 124 181 15

200 BALL FARM RD

Owner: DOWLING TRACEY M

Assessed value

$130,800

$86,400 bldg · $44,400 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1993

1,368 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1993
Living area
1,368 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Jun 30, 2003

    Bk/Pg OPM-20296

    $195,000

More on Ball Farm Rd