Skip to main content

Parcel · Map 124 177 2A

52 FAIRVIEW AVE

Owner: NOZOLILLO SALVATORE

Assessed value

$117,500

$75,800 bldg · $41,700 land

Est. annual tax

$3,530

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,470 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,470 sqft · 1.4 stories