Skip to main content

Parcel · Map 125 194 25

19 TURNER AVE

Owner: SIROIS ANDREW L

Assessed value

$77,800

$39,900 bldg · $37,900 land

Est. annual tax

$2,337

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1986

682 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1986
Living area
682 sqft · 1.0 story