Skip to main content

Parcel · Map 124 177 1B

107 TAFT AVE

Owner: SILVA JULIO F & SILVA CELESTE A

Assessed value

$178,900

$138,600 bldg · $40,300 land

Est. annual tax

$5,374

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

2004

2,150 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2004
Living area
2,150 sqft · 2.0 stories