Skip to main content

Parcel · Map 110 78A 4

168 ECHO LAKE RD

Owner: AJRO NAZMI & VIOLETA

Assessed value

$75,500

$40,800 bldg · $34,700 land

Est. annual tax

$2,268

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

BG

Year built

1982

894 sqft

Building

Style
Three Family
Year built
1982
Living area
894 sqft · 1.0 story