Skip to main content

Parcel · Map 124 183 6

209 BALL FARM RD

Owner: LUBITSKI KEVIN B

Assessed value

$142,800

$95,500 bldg · $47,300 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,568 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
1,568 sqft · 2.0 stories