Skip to main content

Parcel · Map 125 196 55

104 SUNNYSIDE AVE

Owner: PATURZO CHRISTOPHER DAVID

Assessed value

$116,800

$79,200 bldg · $37,600 land

Est. annual tax

$3,509

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,602 sqft

Building

Style
Bungalow
Year built
1992
Living area
1,602 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Oct 20, 2015

    Bk/Pg OPM-15014

    $84,000
  2. May 19, 2005

    Bk/Pg OPM-40307

    $228,000

More on Sunnyside Ave