Skip to main content

Parcel · Map 109B 84A 24

196 BELDEN ST

Owner: MANGINI LEO J & LINDA E

Assessed value

$133,000

$76,900 bldg · $56,100 land

Est. annual tax

$3,995

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1998

1,040 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,040 sqft · 1.0 story