Skip to main content

Parcel · Map 124 144 20A

71 CAMP ST

Owner: TELFORD TRUST

Assessed value

$114,500

$73,900 bldg · $40,600 land

Est. annual tax

$3,440

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,248 sqft

Owner mailing

71 CAMP ST, OAKVILLE, CT

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,248 sqft · 1.4 stories