Skip to main content

Parcel · Map 109A 70 13A

176 CHERRY AVE

Owner: AMBROSE ANNE M

Assessed value

$168,900

$110,100 bldg · $58,800 land

Est. annual tax

$5,074

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1990

1,775 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,775 sqft · 1.0 story

176 CHERRY AVE — Watertown Land Records