Skip to main content

Parcel · Map 113B 172 1B

7 FLAGG AVE

Owner: PERUGINI DANIEL & CYNTHIA A JT SURV

Assessed value

$94,500

$53,900 bldg · $40,600 land

Est. annual tax

$2,839

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1990

936 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
936 sqft · 1.0 story